Oferta pracy

Chemik Medyczny

Celon Pharma S.A.O firmie

Celon Pharma S.A.

Marymoncka 15

Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

Istniejemy od 2002 r. Jesteśmy niezależną, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w rozwoju, wytwarzaniu i sprzedaży zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych produktów leczniczych. Rozwijane przez nas leki charakteryzują się cechami odróżniającymi je od konkurencyjnych produktów, są w pełni bezpieczne i skuteczne. Produkty z naszej oferty pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie.

W związku z „Rozbudową struktury i zaplecza badawczego spółki Celon Pharma S.A. poprzez budowę Centrum Badawczo Rozwojowego” w ramach działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Nr umowy : POIR.02.01.00-00-0217/16-00

Celon Pharma S.A. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Kazuń Nowy ul. Marymoncka 15, 05-152

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie w zakresie chemii organicznej, szczególnie mile widziany stopień doktora
  • doświadczenie w planowaniu i wykonywaniu syntez związków małocząsteczkowych,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym,
  • doświadczenie w zakresie interpretacji wyników spektroskopowych, między innymi tj. NMR, MS, FTIR.
  • Mile widziane doświadczenie w technikach chromatografii cieczowej (HPLC, UHPLC) z różnymi metodami detekcji. Znajomość metod LC-MS będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Projektowanie związków małocząsteczkowych posiadających właściwości „drug-like
  • Planowanie strategii syntetycznej dla projektowanych związków małocząsteczkowych
  • Opracowywanie i przeprowadzanie syntezy biblioteki związków do badań przesiewowych
  • Optymalizacja i skalowanie procesu wytwarzania wybranych kandydatów do badań przedklinicznych
  • Transferowanie procesów syntezy wsadowej na procesy ciągłe z wykorzystaniem reaktorów przepływowych
  • Opracowywanie, analiza i interpretacja uzyskanych wyników badań.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie biofarmaceutycznej,
  • możliwość samodzielnego prowadzenia projektów badawczych,
  • stabilne środowisko pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy