Oferta pracy

Chemik Organik – praca dla Absolwentów!

Selvita

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i modyfikacja ścieżek syntezy w oparciu o analizę literaturowo-patentową

  • Prowadzenie syntez organicznych (techniki klasyczne, ale również nowoczesna synteza organiczna, fotochemia, mikrofale, chemia przepływowa, enzymatyczna)

  • Optymalizacja struktur wiodących w projektach badawczych

  • Definiowanie ryzyk projektowych

  • Kontrola zarządzania surowcami/odczynnikami w projekcie

  • Raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Studia magisterskie lub doktorat z obszaru chemii organicznej lub chemii medycznej

  • Znajomość metod syntezy organicznej

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonych mentorów

  • Jasną ścieżkę kariery w innowacyjnej organizacji o szybkiej dynamice wzrostu

  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

Selvita

Selvita S.A. jako globalny partner dla farmacji i biotechnologii zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Spółka powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 osób. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK.

Przewiń do profilu firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, nieustannie powiększamy nasz Zespół. Regularnie zatrudniamy Absolwentów posiadających wykształcenie z zakresu chemii organicznej lub medycznej, chcących rozwijać swoją karierę pod okiem doświadczonych mentorów, uczestnicząc w projektach związanych z odkrywaniem leków, realizowanych dla firm biotechnologicznych i farmaceutycznych z Europy, USA oraz reszta świata.

Informujemy, że niektóre świadczenia w ramach sekcji Benefity mogą być obecnie wstrzymane z powodu pandemii.