Oferta pracy

Chemik - polimery, fotochemia

Silcare Spółka z o.o. sp. k.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prace badawcze przy opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów światłoutwardzalnych

  • Współuczestnictwo w modyfikacjach istniejących produktów

  • Prowadzenie badań surowców i gotowych produktów

  • Prowadzenie testów aplikacyjnych gotowych produktów

  • Opracowywanie wyników przeprowadzonych badań i ich ewidencji

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej gotowych produktów

  • Stałe pogłębianie wiedzy z zakresu produktów UV i fotochemii, prawa kosmetycznego

  • Identyfikacja i eliminacja problemów w procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe w zakresie chemii, fotochemii, chemii polimerów, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej, materiałoznawstwa

  • Lubisz przeprowadzać badania laboratoryjne

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu produktów światłoutwardzalnych

  • Masz doświadczenie w tworzeniu farb, żywic, laminatów lub lakierów światłoutwardzalnych

  • Masz doświadczenie w stylizacji paznokci przy pomocy produktów światłoutwardzalnych

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z pigmentami

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w naszych nowoczesnych laboratoriach i na liniach produkcyjnych

  • Dużą samodzielność w działaniu i realizowaniu własnych pomysłów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nowoczesne narzędzia i miejsce pracy

  • Programy motywacyjne, zniżki pracownicze, szkolenia, konkursy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Przewiń do profilu firmy