Oferta pracy

Chemik – preparator procesu produkcyjnego

Maco Productions Polonia Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie produktu wg instrukcji wewnątrzzakładowych,

  • Czyszczenie i sanityzacja instalacji produkcyjnej,

  • Monitorowanie instalacji produkcyjnej i stacji uzdatniania wody,

  • Przygotowywanie naważek wg receptury zakładowej,

  • Wewnątrz procesowa kontrola chemiczna produktu,

  • Wykonywanie kalibracji sprzętu laboratoryjnego (pH-metr, konduktometr, etc.),

  • Kontrola chemiczna wody.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego o profilu chemicznym (technikum chemiczne),

  • Umiejętności obsługi komputera,

  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Zdyscyplinowania i samodzielności,

  • Odpowiedzialności, rzetelności i dokładności.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w roku

  • Interesującą pracę i szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,

  • Nowoczesne miejsce pracy w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu,

  • Szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,

  • Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności,

  • Bezpłatny zamknięty parking dla samochodów i rowerów,

  • Premię za polecenie do pracy innych pracowników,

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna z możliwością udziału innych członków rodziny lub partnera,

  • Dodatkowe świadczenia w tym dofinansowanie do karty Multisport,

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Maco Productions Polonia Sp. z o.o.

Macopharma tworzy wysokiej jakości innowacyjne produkty krwiopochodne i terapie biologiczne dla pacjentów. Naszym celem jest podnoszenie standardów opieki, polegając na bliskich relacjach z naszymi dostawcami i użytkownikami oraz nieustannie starając się zostać najbardziej zaufanym partnerem opieki zdrowotnej na świecie.

Utrzymanie tego zaufania poprzez zobowiązanie się do wprowadzenia kompleksowego planu ciągłości działań i zrównoważonego rozwoju przy jednoczesnym zwalczaniu wszelkich form dyskryminacji to najważniejsze z naszych wartości. Uważamy również, że wspólna praca jest kluczowym elementem umożliwiającym sprostanie wyzwaniom i wyobrażenie sobie jutrzejszych produktów i usług.

Tak wczoraj jak i dziś, nadal będziemy wspierać życie w przyszłości.

Przewiń do profilu firmy