Chemik - Specjalista ds. Sprzedaży

Metrohm Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

Metrohm jest jedną z najbardziej zaufanych firm o międzynarodowym zasięgu, która zajmuje się produkcją wysoce precyzyjnych urządzeń do analizy chemicznej już od ponad 75 lat. Aktualnie, jesteśmy obecni w ponad 80 krajach, gdzie zlokalizowane są nasze własne oddziały, lub obecni są nasi wyłączni dystrybutorzy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Polska Północna
(Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Toruń, Olsztyn, Białystok)

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż zaawansowanych systemów analitycznych wykorzystywanych w laboratoriach chemicznych
  • Demonstrowanie pracy oferowanych systemów w miejscu ich docelowego przeznaczenia
  • Rzetelne doradztwo techniczne w zakresie oferowanej linii produktowej
  • Systematyczne i konsekwentne odwiedzanie klientów na terenie Polski Północnej
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych, partnerskich relacji z klientami
  • Uczestniczenie w warsztatach, seminariach, konferencjach, targach branżowych
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Ciągłe pogłębianie wiedzy aplikacyjno-merytorycznej oraz produktowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej, biotechnologii
  • Bardzo dobra znajomość technik chromatograficznych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zmysł techniczny oraz konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (3/5)
  • Umiejętności planowania oraz zarządzania własnym czasem pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży, poparte sukcesami oraz praktyczna znajomość technik chromatograficznych będzie traktowana jako atut
2 - 4 lat

Oferujemy

  • Pracę na rzecz innowacyjnej organizacji, realizującej ciekawe projekty o wysokim stopniu złożoności
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, iPad, laptop)
  • Ciekawą pracę o wysokim stopniu samodzielności
  • Przyjemną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Szkolenia krajowe oraz zagraniczne
  • Dodatkowy pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet oszczędnościowo-ubezpieczeniowy, itd.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy