Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik - Specjalista ds. Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Metrohm Polska Sp. z o.o.

    Metrohm jest jedną z najbardziej zaufanych firm o międzynarodowym zasięgu, która zajmuje się produkcją wysoce precyzyjnych urządzeń do analizy chemicznej już od ponad 75 lat. Aktualnie, jesteśmy obecni w ponad 80 krajach, gdzie zlokalizowane są nasze własne oddziały, lub obecni są nasi wyłączni dystrybutorzy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Polska Północna
    (Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Toruń, Olsztyn, Białystok)

    Zakres obowiązków

    • Sprzedaż zaawansowanych systemów analitycznych wykorzystywanych w laboratoriach chemicznych
    • Demonstrowanie pracy oferowanych systemów w miejscu ich docelowego przeznaczenia
    • Rzetelne doradztwo techniczne w zakresie oferowanej linii produktowej
    • Systematyczne i konsekwentne odwiedzanie klientów na terenie Polski Północnej
    • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych, partnerskich relacji z klientami
    • Uczestniczenie w warsztatach, seminariach, konferencjach, targach branżowych
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Ciągłe pogłębianie wiedzy aplikacyjno-merytorycznej oraz produktowej

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe z zakresu chemii, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej, biotechnologii
    • Bardzo dobra znajomość technik chromatograficznych
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zmysł techniczny oraz konsekwencja i skuteczność w działaniu
    • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
    • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista
    • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (3/5)
    • Umiejętności planowania oraz zarządzania własnym czasem pracy
    • Doświadczenie w sprzedaży, poparte sukcesami oraz praktyczna znajomość technik chromatograficznych będzie traktowana jako atut

    Oferujemy

    • Pracę na rzecz innowacyjnej organizacji, realizującej ciekawe projekty o wysokim stopniu złożoności
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony)
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, iPad, laptop)
    • Ciekawą pracę o wysokim stopniu samodzielności
    • Przyjemną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
    • Szkolenia krajowe oraz zagraniczne
    • Dodatkowy pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet oszczędnościowo-ubezpieczeniowy, itd.)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metrohm Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko "Chemik- Specjalista ds. Sprzedaży".

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.