Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik - Specjalista R&D ds. Syntezy Organicznej

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla naszego klienta, jednego z liderów badań R&D w sektorze chemicznym i life science, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Obowiązki:
    • Projektowanie nowych szlaków syntezy związków organicznych
    • Przeprowadzanie procesów syntezy organicznej, również dla nowych związków, w oparciu o najnowszą literaturę badawczą
    • Udział w międzynarodowych projektach badawczych
    • Budowanie know-how firmy oraz dzielenie się wiedzą z członkami zespołu
    • Analiza wyników LC-MS/NMR
    • Sprawowanie bieżącej kontroli nad procesami badawczymi, odczynnikami i surowcami - analiza danych, interpretacja wyników, rozwiązywanie problemów
    • Tworzenie raportów i prezentacji
    • Udział w telekonferencjach / wewnętrznych spotkaniach zespołu projektowego
    Wymagania:
    • Pasja do syntezy chemicznej i pracy w laboratorium
    • Wykształcenie wyższe chemiczne
    • Znajomość metod i technik syntezy organicznej
    • Znajomość języka angielskiego
    • Dużym atutem będzie doświadczenie badawcze lub komercyjne w laboratorium chemicznym zajmującym się syntezą organiczną

    Oferujemy:
    • Nowoczesne laboratoria chemiczne
    • Udział w międzynarodowych projektach badawczych nad innowacyjnymi cząsteczkami i nowymi szlakami syntezy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie plus dodatkowe benefity
    • Bogaty pakiet szkoleń rozwojowych
    • Pracę w kreatywnym środowisku R&D
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Antal sp. z o.o. z siedzibą w we Wrocławiu (53-413), ul. Gwiaździsta 66, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000105676 w celu przyszłych rekrutacji.  Oświadczam, że zdaję sobie sprawę, że wyrażanie zgody jest dobrowolne. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Antal sp. z o. o. środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej (w szczególności dotyczącymi rynku rekrutacji, e-booki, raporty, zaproszenia na warsztaty, materiały związane Employer Branding etc.) w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) jak również na użycie przez Antal sp. z o. o. urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2014 poz. 243). Oświadczam, że zdaję sobie sprawę, że wyrażanie zgody jest dobrowolne. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

    Zgadzam się na przekazanie oraz przetwarzanie moich danych osobowych – w powyższych celu lub celach – przez inne podmioty powiązane lub współpracujące z:

    - Antal International s.r.o. z siedzibą w: Praga. ul. Anglická 140/20, 12000 Praha 2. NIP: CZ03421520

    - Enloyd Kft. z siedzibą w: Budapeszcie. ul. Hungária krt 140-144. H-1146 Budapest.

    - Work Service S.A z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, NIP: 8971655469.

    Oświadczam, że zdaję sobie sprawę, że wyrażanie zgody jest dobrowolne. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.