Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Chemik – specjalista w Laboratorium Kontroli Jakości

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

  • Andrzeja Sołtana 7, Otwock
    Otwock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Andrzeja Sołtana 7

Otwock

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu i walidacji metod analitycznych.

  • Przygotowywanie próbek oraz wykonywanie analiz chromatograficznych.

  • Przygotowywanie raportów z badań, obróbka statystyczna wyników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu chemia (preferowana specjalność: chemia analityczna);

  • Bardzo dobra znajomość technik chromatograficznych w szczególności chromatografii cieczowej (HPLC) z detekcją UV-VIS i refraktometryczną, chromatografii jonowej;

  • Doświadczenie w pracy w wytwórni farmaceutycznej;

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prac walidacyjnych, rozwojowych i tworzeniu dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych;

  • Praktyczna znajomość funkcjonowania systemów jakości ISO i GMP;

  • Znajomość wytycznych EMA i ICH i umiejętność ich zastosowania w praktyce

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Dobra obsługa komputera (MS Office);

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność podejmowania decyzji;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzoną okresem próbnym;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock- Świerk)

  • Transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dział Spraw Pracowniczych

Tel. 22 273 17 73; 22 273 17 70

e-mail: [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NCBJ OR POLATOM oraz na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przyszłych rekrutacji.