Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik Stażysta w Dziale Handlowym

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa, zdywersyfikowana, dynamicznie rosnąca: PCC to grupa kapitałowa zorientowana na budowanie wartości. Dysponujemy zdywersyfikowanym portfelem, a nasi klienci reprezentują wiele różnych gałęzi przemysłu, od chemicznego poprzez motoryzacyjny, produkcji dóbr konsumpcyjnych, produkcję mebli, budownictwo, aż po górnictwo.

    Obecnie poszukujemy kandydatów/ ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr ref.: CH/PR/2018

    Twoje zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami na rynku krajowym i zagranicznym
    • Doradztwo produktowe
    • Przygotowywanie analiz marketingowych
    • Przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży
    • Współpraca z managerem sprzedaży

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne (technologia chemiczna, chemia, inżynieria chemiczna i procesowa)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego używana w codziennej komunikacji
    • Zainteresowanie i wiedza z zakresu technologii chemicznej
    • Otwartość i chęć zdobywania wiedzy
    • Wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia
    • Doświadczenie w firmie chemicznej będzie mile widziane
    • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B

    Twoje Korzyści:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w spółce giełdowej o znanej marce
    • Po roku pracy możliwy awans na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży
    • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku i chętnie dzielącym się wiedzą zespole
    • Cykl szkoleń z zakresu kompetencji handlowych i negocjacji (8 dni) dedykowany dla Grupy PCC
    • Możliwość odbywania zagranicznych podróży służbowych po okresie wdrożenia
    • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, wczasów, studiów podyplomowych, nauki języka angielskiego, możliwość ubezpieczenia grupowego, piknik integracyjny)
    • Dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia-Dworca Głównego)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, przez spółki Grupy Kapitałowej PCC, z siedzibą w Brzegu Dolnym przy ul. Sienkiewicza 4, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.