Logo Pracuj.pl

Chemik - Technolog

Silcare Spółka z o.o. sp. k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca stacjonarna w Gorzowie Wielkopolskim
  • Tworzenie nowych receptur i optymalizacja procesu produkcji mas kosmetycznych ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyki białej i produktów UV (balsamy, kremy, odżywki do włosów, hybrydy, żele światłoutwardzalne oraz produkty do stylizacji paznokci)
  • Nadzór nad prowadzeniem prób technologicznych
  • Nadzór nad wdrożeniem do produkcji nowych produktów i technologii
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur technologicznych produkowanych wyrobów
  • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami firmy w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów dotyczących bieżącej produkcji, raportowanie i analiza odstępstw od założonych parametrów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, udział w rozstrzyganiu spraw reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: chemia, chemia kosmetyczna, technologia chemiczna
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, mleczarskiej, piekarniczej
  • Znajomość surowców kosmetycznych, przepisów dotyczących kart charakterystyk
  • Znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie MS Excel
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

Pracę w bardzo nowoczesnym laboratorium, zaawansowane narzędzia pracy

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Wsparcie relokacji

Możliwość nieograniczonego rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Chemik - Technolog, kujawsko-pomorskie