Oferta pracy

Chemik - Technolog

CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCEO firmie

CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE

Grunwaldzka 399

Poznań

Firma chemiczna – producent chemii motoryzacyjnej i przemysłowej działającej od 25 lat na rynku polskim,
poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i doskonalenie receptur produktowych,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum roku doświadczenia na wskazanym stanowisku
  • samodzielności w realizowanych zadaniach na wskazanym stanowisku
  • kierunkowego wykształcenia
  • doświadczenia w pracy jako technolog w branży automotive
  • znajomości technologii produkcji produktów motoryzacyjnych
  • umiejętności projektowania receptur nowych produktów
  • mile widziana umiejętności sporządzania dokumentacji technologicznej

Oferujemy:

  • możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin
  • możliwość pracy zdalnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dodatkowe informacje o nas i naszych produktach można znaleźć na stronach internetowych:

www.cih.com.pl

www.cihchemia.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy