Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Chemik / Technolog Produkcji

Balans Poland

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Chemik / Technolog ProdukcjiNumer ref.: Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

  • wsparcie merytoryczne pracowników produkcji
  • obsługa urządzeń i aparatury dla potrzeb produkcyjnych
  • wsparcie przy przenoszeniu produkcji ze skali laboratoryjnej do półtechnicznej
  • interpretacja, analiza i raportowanie otrzymanych wyników produkcyjnych
  • wprowadzanie struktur produktów do programów produkcyjnych
  • wsparcie w procesie rozliczania produkcji
  • bezpośrednia współpraca z działem badań i rozwoju i laboratorium kontroli jakości

Wymagania:

  • ukończone studia I stopnia na kierunku: technologia chemiczna, chemia, biotechnologia
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji w nowym środowisku
  • podstawowa wiedza na temat procesów produkcyjnych i formulacji środków ochrony roślin

W ramach współpracy pracodawca oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zdobycie doświadczenia w przemyśle chemicznym agro,
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę w systemie jednozmianowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Axxia SP. Z O.O. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Axxia SP. Z.O.O.

Ogłoszenie archiwalne