Oferta pracy

Chemik w Dziale Produkcji W.KRUK

W.KRUK S.A.

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca fizyczna przy procesach galwanicznych,

  • Bieżąca kontrola parametrów, stanu kąpieli galwanicznych oraz kontrola ścieków pogalwanicznych,

  • Wykonywanie analiz na spektrometrze X-RAY,

  • Współpraca z laboratoriami oraz partnerami technologicznymi,

  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie chemiczne,

  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły oraz precyzja,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze procesów galwanicznych,

  • Predyspozycje personalne pozwalające na efektywną pracę w zespole,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Zdobycie praktycznych umiejętności oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • Pracę w systemie jednozmianowym,

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W.KRUK S.A.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 140 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Przewiń do profilu firmy