Oferta pracy

Chemik w Laboratorium Kontroli Jakości

Narodowe Centrum Badań JądrowychO firmie

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Andrzeja Sołtana 7

Otwock

Ośrodek Radioizotopów POLATOM NCBJ
ul. Andrzeja Sołtana 7, 05-400 Otwock
zatrudni

Opis stanowiska:

  • Udział w opracowywaniu i walidacji metod analitycznych.
  • Przygotowywanie próbek oraz wykonywanie analiz chromatograficznych.
  • Przygotowywanie raportów z badań, obróbka statystyczna wyników

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu chemicznym (preferowana specjalność: chemia analityczna).
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej.
  • Bardzo dobra znajomość technik chromatograficznych, w szczególności chromatografii cieczowej (HPLC) z detekcją UV-VIS i refraktometryczną, chromatografii jonowej oraz chromatografii gazowej z detekcją płomieniowo- jonizacyjną (FID).
  • Znajomość wytycznych EMA i ICH i umiejętność ich zastosowania w praktyce.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w wytwórni farmaceutycznej.
  • Mile widziana znajomość funkcjonowania systemów jakości ISO i GMP.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet biurowy typu MS Office).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki różnorodności wyzwań.
  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia przy realizacji ambitnych projektów.
  • Regularne godziny pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym, życzliwym zespole współpracowników.
  • Miejsce pracy w okolicach Warszawy (Otwock - Świerk) – ok. 30 km od centrum Warszawy - zapewniamy dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.
Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV (wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W ostatnim punkcie aplikacji prosimy umieścić oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NCBJ OR POLATOM oraz na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy