Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Chemik

BS BIOTECHNA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • synteza chemiczna

  • charakterystyka fizykochemiczna otrzymanych produktów;

  • czynny udział w procesie up skalingu opracowanych produktów;

  • tworzenie instrukcji technologicznych oraz SOP;

  • Job description:

  • chemical synthesis

  • physicochemical characterization of the products;

  • active participation in the process of up scaling the developed products;

  • creating technological instructions and SOP;

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • tytuł naukowy doktora (nauk chemicznych, biochemicznych, biotechnologicznych lub pokrewnych)

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w syntezie, oczyszczaniu i charakterystyce fizykochemicznej związków;

  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość systemów dostarczania leków, chemii lipidów i biofizyki oraz systemów filtracyjnych TFF

  • znajomość języka angielskiego (na poziomie minimum B2);

  • umiejętności analityczne oraz elastyczność w działaniu;

  • kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Requirements:

  • academic title of doctor (chemical, biochemical, biotechnological or related sciences)

  • experience in the synthesis, purification and physicochemical characterization of compounds will be an additional advantage;

  • good knowledge of drug delivery systems, lipid chemistry and biophysics will be any additional advantage; experienced in TFF systems

  • knowledge of the English language (minimum B2 level);

  • analytical skills and flexibility in action;

  • creativity, communication skills and the ability to work in a team;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • ciekawe zadania i projekty w ramach specjalizacji;

  • employment based on an employment contract;

  • interesting tasks and projects within the specialization;

O nas

BS Biotechna to firma biofarmaceutyczna założona przez profesjonalistów, doświadczonych w globalnym rozwoju leków. Badania firmy koncentrują się na opracowaniu innowacyjnych, celowanych systemów dostarczania leków w leczenia chorób o niezaspokojonych potrzebach medycznych, takich jak choroby nowotworowe i choroby zakaźne.