Oferta pracy

Chemik

PGNiG SA

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pobór próbek gazu ziemnego z instalacji gazowych i technologicznych;

  • Nadzór nad wyposażeniem do poboru próbek gazu ziemnego;

  • Przyjmowanie próbek do badań;

  • Generowanie raportów z badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie specjalistyczne: chemiczne lub pokrewne;

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy w laboratorium;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dokładność i precyzja przy wykonywaniu zadań;

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;

  • Doświadczenie w zakresie poboru próbek gazu ziemnego;

  • Praca w laboratorium z wdrożonym systemem zgodnym z PN-EN ISO/IEC 17025;

  • Znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025;

  • Uprawnienia energetyczne grupa 2 pkt.7 i grupa 3 pkt.5;

  • Umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym Exel;

  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem LIMS;

  • Znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem;

  • Udział w procesie adaptacji dla nowych pracowników;

  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (np. Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie z ZFŚS, pakiet medyczny).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • biuro w dogodnej lokalizacji

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest liderem rynku gazu ziemnego w Polsce oraz odpowiada za utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego kraju.

PGNiG SA jest nie tylko największą firmą wydobywczą w Polsce, ale również dąży do tego, by być jednym z najlepszych Pracodawców.

Dokładamy starań, by zapewnić naszym Pracownikom stabilną pracę, stwarzać możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych.

PGNiG SA

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Chemik

PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze

Laboratorium

Zielona Góra, woj. lubuskie

Przewiń do profilu firmy