Oferta pracy

Chief accountant / Główna/- y Księgowa/y

LAPP KABEL

  • Profesjonalna 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

LAPP KABEL

Profesjonalna 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprawne działanie działu księgowego (pełna księgowość)

  • Zadania kontroli finansowej

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości oraz prowadzenie sprawozdawczości i raportów na potrzeby Centrali firmy wg IFRS

  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy

  • Rozliczenia podatkowe, przygotowanie i kontrola deklaracji VAT i CIT

  • Nadzór nad dekretowaniem dokumentów oraz ich kontrola

  • Inwentaryzacja sald, naliczanie odpisów i rezerw

  • Bieżąca współpraca z bankami, instytucjami, audytorami zewnętrznymi

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US)

  • Aktywna współpraca z pozostałymi managerami i innymi działami firmy.

  • Wsparcie w przygotowaniu modyfikacji budżetu przez cały rok

  • Przygotowywanie okresowych i końcowych raportów finansowych i przedkładanie ich do zatwierdzenia prezesowi

  • Nadzorowanie wszystkich ewidencji księgowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość standardów rachunkowości

  • Praktyczna znajomość arkusza EXCEL

  • Znajomość systemu SAP ( mile widziane)

  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność oraz zaangażowanie w pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie w Biskupicach Podgórnych

  • Stabilne zatrudnienie

  • Kartę sportową Multisport

  • Boiska do gry w piłkę

  • Miłą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

LAPP KABEL

Lapp Kabel Sp. z o.o. ‐ polski oddział międzynarodowego koncernu ‐ producenta kabli, przewodów i akcesoriów elektrotechnicznych.

Przewiń do profilu firmy