Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Chief Accountant - Główny/a Księgowy/a

ASEC S.A.O firmie

ASEC S.A.

Wadowicka 6

Kraków

OTI Europa (ASEC S.A) jest jednym z największych operatorów systemów sprzedaży biletów elektronicznych i papierowych na rynku transportu publicznego w Polsce, jak również dostawcą systemów parkingowych.
Jako kluczowy gracz na rynku samoobsługowym jesteśmy producentem czytników i terminali płatniczych dla płatności bezgotówkowych.
Dostarczamy nasze rozwiązania na całym świecie.
Zaufali nam między innymi Warszawska Karta Miejska, Koleje  Mazowieckie, PKP Intercity, Karty Biletu Elektronicznego w Lublinie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna,
MZA Koszalin, MZA Katowice, PLL LOT, Kapsch, Carrefour.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Chief Accountant
Główny/a Księgowy/a

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie działającej na skalę międzynarodową
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz kompetencji
  • możliwość realnego wpływu na obszar finansów firmy oraz kształtowanie strategii organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe benefity: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, karta MultiSport, opieka medyczna Lux MED
  • szkolenia

Kluczowe zadania na Twoim stanowisku:

  • organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie wszelkich deklaracji podatkowych
  • bieżący nadzór nad ewidencją dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby banków/zarządu/instytucji zewnętrznych/audytorów Spółki
  • nadzór nad całym działem księgowości oraz prawidłowością rozliczeń podatków
  • podczas wykonywania obowiązków kontakt z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak:  GUS, US, NBP, ZUS

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub kontrolingu
  • uprawnienia Głównego Księgowego i/lub licencja Ministerstwa Finansów
  • minimum 4 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w skutecznym usprawnianiu i automatyzowaniu procesów księgowych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym min. 1 rok
  • biegła znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków
  • praktyczna znajomość MS Office Excel na poziomie zaawanasowanym
  • znajomość i doświadczenie w systemie księgowym ERP Oracle (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (w mowie i piśmie)
  • otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność pracy w dużej dynamice zadań oraz pod presją czasu
  • wysokiej zdolność analitycznego myślenia
  • proaktywnej postawy oraz inicjatywy w działaniu

ASEC S.A.,
Wadowicka 6,
30-415 Kraków

Ogłoszenie archiwalne