Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

chief accountant

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie na stanowisku chief accountant i z łatwością porozumiewasz się w j. angielskim? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś /eś "tak" zaaplikuj i porozmawiaj z nami odnośnie nowych wyzwań zawodowych.

    Nr ref.: /141/04/2019/MG/40248
    Gorzów Wielkopolski
    oferujemy
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatną opiekę medyczną
    • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie
    zadania
    • nadzór nad podległym działem
    • tworzenie i kontrolowanie budżetów podległych jednostek
    • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych
    • zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym
    • zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkami bankowymi
    • zarządzanie finansowaniem inwestycyjnym i obrotowym
    • raportowanie oraz nadzór nad raportowaniem na potrzeby spółki
    oczekujemy
    • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
    • dobrej znajomości j. angielskiego
    • znajomości międzynarodowych standardów rachunkowości
    • znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i finansów
    • umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • elastyczności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47