Logo Pracuj.pl

Chief Accountant

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy wydawniczej, poszukujemy osoby na stanowisko Chief Accountant. Siedziba firmy mieści się w Krakowie.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej,
  • analiza i kontrola prawidłowości zapisów księgowych, odpowiedzialność za proces zamknięcia,
  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdawczości GUS i NBP,
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem – przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami i organami podatkowymi,
  • udział w sporządzaniu i konsolidacji sprawozdań finansowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowym.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 5 lat doświadczenia związanego z prowadzeniem pełnej księgowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz sprawozdań finansowych,
  • znajomość MS Excel – doświadczenie związane z systemami ERP będzie atutem,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych Grup Kapitałowych, również z udziałem spółek zagranicznych,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań.

Pracodawca oferuje

  • pracę w wymiarze hybrydowym,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie wsparcia psychologicznego),
  • budżet szkoleniowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i współtworzenia działu księgowego,
  • rozwój kompetencji merytorycznych i zarządczych.

Goldman Recruitment

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. 194758/9620

Chief Accountant, Kraków