Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chief Accountant w branży biotechnologicznej

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji.

    NASZ KLIENT: Spółka wchodząca w skład międzynarodowej grupy notowanej na zagranicznych Giełdach Papierów Wartościowych, od lat będąca pionierem innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji opakowań dla globalnych kontrahentów poszukuje osoby na stanowisko:

    Numer referencyjny: GKO/AT/K

    Nasz Klient oferuje:

    • ambitną i interesującą pracę w firmie cieszącej się opinią wzorowego pracodawcy, w kulturze organizacyjnej bazującym na najwyższych standardach,
    • stabilne, wysoko konkurencyjne do rynkowych warunki zatrudnienia,
    • przejrzysty system nagród oraz bogaty pakiet benefitów dla pracowników i ich najbliższych,
    • pomocną dłonią dla Kandydatów otwartych na relokację/ samochód służbowy

    Kluczowe zadania:

    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,
    • sporządzanie sprawozdań statystycznych (m. in. F-01, Instrasta),
    • cykliczne raportowanie do Zarządu Grupy Kapitałowej,
    • przeprowadzanie procedur kontrolnych,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytorami,

    Do współpracy zapraszamy Kandydatów posiadających:

    • Licencję Ministra Finansów w zakresie prowadzenie ksiąg rachunkowych / uprawnienia biegłego rewidenta,
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnych stanowiskach, z aplikacjami księgowo-finansowymi (SAP ERP lub podobne),
    • dobrą znajomość zagadnień z zakresu prawa bilansowego i podatkowego VAT, CIT,
    • znajomość przepisów o rachunkowości i IFRS,
    • biegłą znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie.

    A dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w firmach o międzynarodowym zasięgu z sektora produkcyjnego lub SSC/BPO.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.