Oferta pracy

Chief Executive Officer

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie spółką i jej zasobami

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy oraz założonych celów biznesowych

  • Analiza efektywności projektu i optymalizacja

  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy na rynkach zagranicznych

  • Planowanie i realizacja budżetu oraz jego bieżące monitorowanie

  • Kontrola i optymalizacja kosztów operacyjnych

  • Zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności (KPI)

  • Zarządzanie różnymi strumieniami przychodów i kosztami uzyskania tych przychodów

  • Planowanie zasobów, niezbędnych do realizacji projektu

  • Tworzenie kultury organizacji, wysokich standardów pracy oraz zapewnianie atmosfery wpływającej na wysokie zaangażowanie pracowników

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami e-commerce, strukturami IT Development

  • Wykształcenie wyższe

  • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji biznesowych

  • Zmysł strategiczny, przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

Znajomość metodyk zarządzania projektami Agile / Scrum

To oferujemy

  • Realny wpływ i udział w rozwoju międzynarodowego projektu

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Silnie zmotywowany, rozwijający się zespół

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy