Oferta pracy

Chief Executive Officer

ENZODEO firmie

20 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

ENZODE

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie firmą i jej zasobami oraz projektami,

  • Konsekwentna realizacja strategii firmy i założonych celów biznesowych,

  • Tworzenie, monitorowanie, planowanie i zarządzanie budżetem,

  • Planowanie i optymalizacja zasobów niezbędnych do realizacji projektów,

  • Dalsze budowanie zespołu, dbanie o jego rozwój, świadomość celów i ich realizację,

  • Analiza efektywności prowadzonych, zaawansowanych technologicznie projektów i ich optymalizacja,

  • Badanie i monitorowanie działań konkurencji, wykazywanie obszarów poprawy oraz wdrażanie wzorcowych rozwiązań rynkowych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami IT Development, w sektorze budowania oprogramowania lub w roli COO software house'u,

  • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk ścisłych (matematyka, informatyka, fizyka, MIESI, itp.),

  • Backgroud programistyczno – analityczny,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji w zmieniających się warunkach biznesowych,

  • Wielozadaniowość,

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pod presją czasu,

  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi.

To oferujemy

  • Uczestniczenie w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania,

  • Pracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą,

  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban),

  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Ubuntu/Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie,

  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych,

  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole,

  • Brak nudy i nieformalny klimat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,

  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie,

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

ENZODE

Jesteśmy młodym software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Intredo, Admad czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz pracować przy projektach z obszaru e-commerce, Big Data i wielu innych, a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Co nas wyróżnia:

Praca z najnowszymi technologiami,

Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia,

Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie,

Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy