Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Chief Financial Officer

Farmina sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Farmina to grupa trzech spółek produkujących leki, z których jedna zlokalizowana jest

w Niemczech. W ramach rozwoju aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko jak wyżej aby nadzorować finanse i pracę działów księgowych we wszystkich trzech spółkach, dostarczając dane dla zarządu grupowego, umożliwiając i uczestnicząc w trafnych decyzjach biznesowych.

Nasze wymagania

Oczekujemy, że Chief Financial Officer wykaże się przede wszystkim:

- znajomością praktyk księgowych polskich i niemieckich oraz MSR-ów, również pod kątem konsolidacji grupowej;

- umiejętnością przedstawiania analitycznego i syntetycznego podejścia do finansów i księgowości, w szczególności rozróżniając wymiary sprawozdawczości podatkowej (urzędowej) od sprawozdawczości zarządczej;

- opracowywaniem planów finansowych, dyscypliny budżetowej, w tym rozlicznie wg zasad centrów kosztowych i rentowności oraz rozwoju zasad kontrolingu;

- doświadczeniem na rynku kredytów, leasingów oraz innych form finansowania inwestycji

i bieżącej działalności;

- ciągłym nadzorem nad prawidłową obsługą należności i zobowiązań, zarówno komercyjnych jak i publicznoprawnych;

- analizą wszelkich ryzyk mogących podlegać ochronie ubezpieczeniowej, proponowanie

w tym zakresie stosownych zmian;

- uczestnictwem w rozwoju systemu IT, z naciskiem na wzrastającą rolę ERP.

Brak znajomości języka niemieckiego nie będzie stanowić przeszkody dla osób spełniających w wybitny sposób oczekiwania grupy Farmina, niemniej język angielski będzie atutem. Pozycja otwarta jest dla wszelkich kandydatur, również biegłych rewidentów, którzy chcieliby przekuć swoją wiedzę na zastosowanie biznesowe. Praca będzie wykonywana w siedzibie głównej w Krakowie z okazyjnymi wyjazdami do spółek grupowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pełny etat;

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu;

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Tysiące razy dziennie, miliony razy rocznie pacjenci i pielęgniarki, farmaceuci i lekarze sięgają z zaufaniem po nasze produkty lecznicze. Na tym zaufaniu zbudowana jest FARMINA.

Jesteśmy obecni w aptece, na sali operacyjnej i w pogotowiu – tam, gdzie potrzebna jest pierwsza pomoc: w ulżeniu bólu niemowlętom, dzieciom i dorosłym, w dezynfekcji ran i przy zabiegach chirurgicznych. Jesteśmy tam, gdzie trzeba łagodzić stany chorobowe: dermatologiczne, przewodu pokarmowego, laryngologiczne, krążeniowe, ginekologiczne.

Polegamy na nieszablonowych działaniach, aby zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie terapeutyczne – skuteczny i bezpieczny lek w przystępnej cenie. W epoce globalizacji i wielkich koncernów nasza firma jako zespół specjalistów działających z pasją, zachowuje elastyczność, nowatorstwo i swoją unikalność. Daje nam to podstawy twierdzić, że wszystko co robimy, robimy w trosce o zdrowie naszego pacjenta – w trosce o Twoje zdrowie.

Przewiń do profilu firmy