Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Chief Financial Officer

Vet Planet Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie Spółki przy wszystkich kluczowych decyzjach i procesach, które przekładają się na jej wyniki finansowe, dynamikę wzrostu, efektywność i skalę operacji oraz perspektywy przyszłego rozwoju.

  • Rachunkowość zarządcza; tworzenie zestawień i analiz na potrzeby zarzadzania całym przedsiębiorstwem, ale również wg potrzeb poszczególnych działów lub dużych projektów.

  • Budowanie kultury podejmowania decyzji biznesowych i organizacyjnych w oparciu o cyfry, dane i analizy.

  • Bliska współpraca między działowa pod kątem niezbędnego wsparcia, analiz i raportowania.

  • Bezpośrednia odpowiedzialność za nadzór i rozwój Departamentu Księgowości oraz w przyszłości stworzenie Departamentu Finansowego.

  • Bieżące zarządzanie kapitałem obrotowym (cash flow, należności, zapas), P&L, bilansu, terminowością rozliczeń.

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami finansującymi (banki, kredyty, obligacje, linie kredytowe, promesy pod dotacje), analizy kredytowe projektów.

  • Ekspertyza finansowa przy wszystkich strategicznych projektach Spółki:

  • Start-up'y, akwizycje, giełda, inwestycje, ekspansja zagraniczna, kluczowe kontrakty itp.

  • Odpowiedzialność za podatki (Tax Compliance), współpraca z doradcami podatkowymi.

  • Odpowiedzialność za audyty, zamknięcie roku, sporządzenie

Nasze wymagania

• Wykształcenie profilowe: Finanse & Rachunkowość, Bankowość i podobne.

• Gruntowne doświadczenie poparte przykładami sukcesów z obszaru odpowiedzialności za finanse firmy.

• Doświadczenie na stanowisko Dyrektora Finansowego, dodatkowym atutem będzie znajomość branży produkcyjnej, a także sprzedaż o zasięgu międzynarodowym.

• Znajomość finansów, bankowości, rynków kapitałowych, przepisów podatkowych i rachunkowych oraz śledzenie zmieniających się regulacji.

• Biegła znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowych (MSR) oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości rachunkowej (MSSF).

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

• Mile widziane dodatkowo odbyte szkolenia takie jak: CIMA/ACCA lub podobne.

Niezbędne kompetencje:

• Inicjatywa biznesowa i proaktywność

• Umiejętność analizy danych i procesów

• Zarządzanie zespołem

• Szybkość w podejmowaniu decyzji

• Nastawienie na współpracę

• Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej

• Doskonała organizacja prac

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży weterynaryjnej lub żywienia zwierząt.

  • Znajomość branży produkcyjnej, a także sprzedaż o zasięgu międzynarodowym.

To oferujemy

  • Możliwość realnego współtworzenia Strategii Finansowej w Spółce, która działa w wielu państwach na świecie, a produkt dedykowany jest niezastąpionym towarzyszom człowieka – zwierzętom.

  • Zostanie Członkiem Top Management w najszybciej rozwijającej się firmie weterynaryjnej w regionie CEE.

  • Bezpośrednią współpracę z zarządem i CEO spółki.

  • Bycie częścią innowacyjnego i dynamicznego projektu; w firmie, która nie boi się korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i rzuca wyzwanie status quo.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (B2B lub UoP) + Roczny bonus za realizacje celów finansowych Spółki.

  • Możliwość stworzenia i zaprojektowania Działu Finansowego od początku.

  • Służbowy samochód klasy premium wraz z kartą paliwową.

  • Pakiet Opieki Medycznej Medicover, polisa ubezpieczeniowa 1,5 mln.

  • Możliwość rozwoju osobistego – dofinansowanie do studiów i kursów, wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty rozwojowe.

  • Regularny feedback.

  • Biuro z rodzinną atmosferą.

  • Biuro z lokalizacją w Łomiankach – dzięki rotacji korków nie tracisz czasu w samochodzie.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Vet Planet Sp. z o.o.

Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i wielu zagranicznych rynkach (w tym Europa, Azja, Ameryka Południowa, Bliski Wschód), które nieustannie poszerzamy.

Przewiń do profilu firmy