Oferta pracy

Chief Financial Officer

Goldman Recruitment

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna
Dla Naszego Klienta dużej firmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Dyrektora Finansowego, w randze Członka Zarządu.
Chief Financial OfficerNumer ref.: 193133/7771

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za opracowanie i wdrożenie strategii finansowej,
  • nadzór nad procesem budżetowania i analizowanie odchyleń,
  • zarządzanie działami kontrolingu komercyjnego, produkcyjnego, księgowości, oraz treasury,
  • współpraca z Prezesem Zarządu przy opracowywaniu strategii firmy,
  • nadzór nad płynnością finansową i zarządzanie kapitałem obrotowym,
  • współpraca z bankami oraz firmami audytorskimi,
  • odpowiedzialność za zarządzanie ryzykiem,
  • nadzór nad rozliczeniami podatkowymi i sprawozdawczością.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Dyrektora Finansowego,
  • kluczowe dla tej roli to doświadczenie w branży FMCG / Consumer Goods,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem,
  • umiejętność oceny oraz doradztwa w zakresie obszarów ryzyka,
  • gruntowna wiedza z zakresu kontrolingu komercyjnego oraz produkcyjnego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem systemu premiowego,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dużą decyzyjność i swobodę w działaniu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne