Chief Operating Officer - Chief Business Development Officer - branża agro

TERRABIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Terrabio jest innowacyjną firmą technologiczną działająca na rynku agro. Spółka rozwija pierwszy na rynku rolno-spożywczym mobilny analizatorem genetyczny patogenów upraw. Urządzenie, nad którym pracuje zespół Terrabio, będzie autonomicznie wykonywać amplifikację, detekcję i interpretację wyników w oparciu o autorski system identyfikacji genetycznej. Wykorzystanie systemu diagnostycznego umożliwi przeprowadzanie badań z obszaru rolnictwa i bezpieczeństwa żywności poprzez szybką identyfikację patogenów czy mutacji genetycznych. W efekcie użytkownik w przyszłości otrzyma półilościowy wynik obecności patogenów próbce w ciągu zaledwie 15-35 minut.

Ze względu na osiągnięcie poziomu gotowości do wejścia na rynek poszukujemy:
Chief Operating Officer/ Chief Business Development Officer - branża agro
Miejsce pracy: Wrocław/możliwa częściowa praca zdalna

Opis stanowiska

  • Prowadzanie analiz rynku, dotyczących działalności firmy oraz jej konkurencji
  • Identyfikacja potrzeb klientów, rozbudowa oferty produktowej
  • Planowanie budżetowe oraz kontrola realizacji założeń budżetowych
  • Pozyskiwanie środków/ funduszy, niezbędnych do dalszego rozwoju portfolio Spółki
  • Raportowanie członkom Zarządu o stanie realizacji planów/ projektów
  • Opracowywanie raportów wspierających strategiczne decyzje Zarządu
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, w tym rozmowy z potencjalnymi odbiorcami produktu,
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych z kluczowymi partnerami/klientami
  • Zapewnienie zgodności organizacji pracy z wymogami norm prawnych oraz obowiązujących przepisów
  • Udział we wdrażaniu kluczowych projektów i wzięcie odpowiedzialności za wdrożenie i końcowe wyniki

Wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i wyższym
  • Znajomość branży agro na terenie Polski i Europy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze, komunikacyjne i interpersonalne
  • Łatwość adaptacji do zmiennych warunków funkcjonowania
  • Doświadczenie w negocjowaniu i prezentowaniu rozwiązań

Oferujemy

  • Samodzielność i decyzyjność w zakresie zajmowanego stanowiska
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Miejsce pracy: Wrocław, siedziba firmy i / lub praca zdalna
  • Elastyczne formy współpracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy