Logo Pracuj.pl

Chief Sales Officer

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie ambitnej, a przy tym realistycznej wizji i strategii sprzedażowej we wszystkich kanałach, zgodnej z wartościami Grupy, w nastawieniu zarówno na dostarczenie wyników (efektywność biznesowa), jak i wartości dla Klientów (klientocentryczność),
  • Rozwój sprzedaży zgodnie ze strategicznymi celami Grupy SEO poprzez rozwijanie oferty produktowej, nowe segmenty rynkowe, nowe metody i kanały generowania leadów, rozwój i zwiększanie efektywności procesów i tworzenie skalowanej struktury sprzedaży,
  • Rozwój działań marketingowych nakierowanych na skalowanie sprzedaży w sposób mierzalny i generujący ROI,
  • Zarządzanie działaniami sprzedażowymi w oparciu o cele, wyniki sprzedaży, kluczowe KPI, lejek sprzedażowy, dane dot. prowadzonych działań marketingowych i inne miary powiązane ze sprzedażą czy wynikające z posprzedażowej realizacji usług (marża, churn, itp.),
  • Kreowanie polityki cenowej usług i produktów będących w ofercie Grupy SEO wg. oczekiwanych marż,
  • Aktywna współpraca z całą kadrą menedżerską na rzecz realizacji budżetu Grupy - zarówno w zakresie przychodów, jak i marży i zysku netto,
  • Doradztwo dla Zarządu i całego C-level Grupy w zakresie zwiększania przychodów,
  • Budowanie zintegrowanych kanałów i zespołów sprzedażowych działających bez silosów, partnersko współpracujących z innymi obszarami (Marketing, Fullfilment, HR, R&D, IT, Finance, etc.),
  • Projektowanie i wdrażanie systemów premiowych i bonusowych wspierających realizację celów biznesowych Grupy,
  • Identyfikowanie ryzyk i barier w realizacji strategii sprzedażowej oraz implikacji rynkowych, a także proponowanie najkorzystniejszych biznesowo rozwiązań dla Grupy – w zakresie oferty, cennika, metod pozyskiwania Klienta,
  • Tworzenie planów biznesowych uwzględniających plany sprzedażowe, generowane przychody, koszty i zyski z uwzględnieniem założeń dot. popytu, celów biznesowych czy historycznych benchmarków,
  • Udział w tworzenie budżetu oraz nadzór nad jego realizacją,
  • Rozwój kompetencji zespołów,
  • Aktywny udział we współtworzeniu nowych i rozwoju aktualnych produktów oraz ich wprowadzanie do sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B dla MŚP (minimum 10 lat),
  • Ekspercka wiedza w zakresie kanałów, technik i trendów sprzedaży – sprzedaż jako pasja,
  • Praktyczna wiedza na temat rozwoju sprzedaży z wykorzystaniem m.in. inbound marketingu, lead magnetów, lead nurturingu czy marketing automation,
  • Zaawansowane umiejętności pytania o właściwe dane, ich interpretacji i wyciągania z nich wniosków,
  • Wysokie kompetencje społeczne - autoprezentacja, przywództwo, komunikacja, chęć do częstej i bliskiej współpracy i poruszania ludzi,
  • Wysoka motywacja wewnętrzna - preferencja do pracy pod presją wyniku – ambicja i chęć do przekraczania własnych rekordów oraz zaangażowanie i proaktywna postawa,
  • Praktyka w zarządzaniu i przeprowadzaniu zmian w sposób projektowy i zrozumiały dla podległych zespołów,
  • Zarządzanie i organizacja współpracy w sposób ustrukturyzowany,
  • Nieszablonowe/szerokie myślenie,
  • Chęć ciągłego usprawniania i szukania nowych możliwości rozwoju,
  • Zaawansowana, praktyczna znajomość jęz. angielskiego (C1),
  • Wiedza o bieżących trendach rynkowych i zjawiskach ekonomicznych

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu sprzedaży na Salesforce lub innym CRM,
  • Znajomość usług online marketingu (SEO, PPC i inne),
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych,
  • Pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych.

To oferujemy

  • Ciekawe projekty, dzięki którym rozwiniesz swoje doświadczenie zawodowe.
  • Brak nadgodzin i realny work & life balance.
  • Samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań.
  • Pracę w pełni zdalną, bądź w jednym z naszych biur.
  • Pracę w międzynarodowej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM).
  • Liczne benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny LuxMed, bonusy MyBenefit).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kafeteria benefitów MyBenefit

SUNRISE SYSTEM W LICZBACH

  • Numer 1 na rynku SEO w Polsce
  • Ponad 18 lat doświadczenia w branży SEO
  • 9000 obsługiwanych klientów
  • Lokalizacje w 5 miastach w Polsce
  • 5 spółek Grupy Kapitałowej

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Chief Sales Officer, warmińsko-mazurskie