Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chief Technology Officer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej. Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie architekturą i infrastrukturą IT, dobór technologii i narzędzi,
    • Stworzenie polityki bezpieczeństwa procesów i rozwiązań IT,
    • Opracowanie i wdrożenie procedur poprawy jakości oraz efektywności prac zespołów IT,
    • Zbieranie potrzeb biznesowych i definiowanie priorytetów dla zespołów IT,
    • Koordynowanie pracy podległych kierowników / liderów,
    • Projektowe zarządzanie kluczowymi inicjatywami z perspektywy rozwoju biznesu,
    • Zaprojektowanie i zarządzanie skalowalną infrastrukturą,
    • Analiza i raportowanie postępów prac projektowych,
    • Rekrutacja i dobór pracowników do zespołów programistycznych i administratorów.

    Kwalifikacje

    • Znajomość branży rozwiązań IT dla e-commerce,
    • Wiedza związana z rozwijaniem API,
    • Doświadczenie w projektach integracji marketplace'ów,
    • Doświadczenie w rozwijaniu systemów klasy ERP,
    • Znajomość min. 1 języka programowania,
    • Znajomość wzorców projektowych i najlepszych praktyk programistycznych i testerskich,
    • Doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu bazami danych,
    • Umiejętność prowadzenia analiz systemowych,
    • Znajomość praktyk projektowych i metodyk zarządzania projektami,
    • Wiedza z obszaru bezpieczeństwa IT.

    Dodatkowe informacje

    Co dla Ciebie?

    • Kontrakt B2B,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • MultiSport,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Kameralna atmosfera pracy ze strefą chilloutu, stołem pingpongowym i firmowymi eventami,
    • Świetna miejscówka przy Kalwaryjskiej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Obrazy potrafią czasem powiedzieć więcej niż słowa.

    Zobacz filmiki o nas -poznaj firmę i Zespół Green Cell bliżej!