Logo Pracuj.pl

CI/CD Engineer

XTB S.A.O firmie

umowa o pracę
17 000–22 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
17 000–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

XTB S.A.

Prosta 67

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jenkins

  • GitLab

  • Artifactory

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • iOS

  • Android

O projekcie

Poszukujemy specjalistów na stanowisko DevOps Engineer, który dołączy do nowo tworzonego zespołu wspierającego zespoły programistyczne. W związku z rozwojem i modernizacją procesów wytwórczych oraz rozwoju architektury mikroserwisowej szukamy osób do zaprojektowania i wdrożenia procesów CI/CD.

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja, testowanie i wdrażanie narzędzi do automatyzacji i CI/CD
  • Definiowanie wytycznych i dobrych praktyk w obszarze wdrażania i integracji
  • Standaryzacja i budowanie narzędzi służących do automatyzacji procesu wytwarzania oprogramowania
  • Optymalizacja i utrzymanie bieżących rozwiązań
  • Współpraca z zespołami wytwórczymi oraz administratorami

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień CI/CD
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi CI/CD: Jenkins, GitLab, Artifactory
  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • Doświadczenie z narzędziami Maven, Gradle

  • Doświadczenie w obszarze konteneryzacji: Docker/ Kubernetes
  • Znajomość zagadnień budowania aplikacji mobilnych na iOS i Android
  • Znajomość CMake, Conan
  • Umiejętność pracy z wieloma zespołami wytwórczymi

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • Pracę z doświadczonymi programistami
  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dzień wolny z okazji urodzin
  • dodatkowy dzień wolny dla rodziców
  • platforma benefitowa

Etapy rekrutacji

1

rozmowa HRowo-techniczna

2

rozmowa z Head of Software Development

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

CI/CD Engineer, Prosta 67, Wola, Warszawa