Praca cieśla konstrukcyjny - stolarz, Norwegia

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Oslo, Fredrikstad, Norwegia
    Twój zakres obowiązków, Poszukujemy pracowników produkcyjnych na stanowisko stolarz - cieśla konsytukcyjny. Jesteśmy norweską firmą operującą w okolicach Oslo, Romerike i Østfold., , Jako stolarz - cieśla konsytukcyjny w Solid Entreprenør będziesz...
    opublikowana: 16 czerwca 2021
      • CAŁA NORWEGIA, Norwegia
      prace ciesielskie zarówno w środku jak i na zewnątrz przy budowie domów mieszkalnych jak i budynków użyteczności publicznej. Wymagania: mile widziane wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa; wymagane doświadczenie w pracy jako cieśla...
      opublikowana: 15 czerwca 2021
        • Bergen, Norwegia
        Twój zakres obowiązków, Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (sciany zewnetrzne i wewnetrzne), Montaż okien i drzwi, Montaż płyt gipsowo-kartonowych, Listwowanie, Prace wykończeniowe, Prace przy kledningu (siding)
        opublikowana: 12 czerwca 2021
          • Norwegia, Norwegia
          Obowiązki: prace ciesielskie zarówno w środku, jak i na zewnątrz, przy budowie domów mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej Wymagania: mile widziane potwierdzenie kwalifikacji min. 3 lata doświadczenia w pracy jako cieśla...
          opublikowana: 10 czerwca 2021
            • Oslo, Norwegia
            Twój zakres obowiązków, budowa domów w konstrukcji szkieletowej, stawianie konstrukcji ścian działowych i zewnętrznych, wykonanie sufitów podwieszanych z płyt G/K (system Knauf), montaż okien, drzwi, schodów, przestrzeganie przepisów BHP
            opublikowana: 5 czerwca 2021