Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma BRIXX Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży budowlanej. Wyróżniająca się nie tylko zakresem wykonanych usług, ale także podejściem, w którym priorytetami są: terminowość, niezawodność i elastyczność. Mając na celu dostarczenie usług budowlanych najwyższej jakości, dążymy do całkowitego zadowolenia naszych Klientów, partnerów biznesowych oraz współpracowników.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    CIEŚLA
    Miejsce pracy: Belgia
    (nr ref. 002/BR/18)

    Zadania / zakres wykonywanych prac:

    • wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej i tradycyjnej
    • pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli
    • umiejętność betonowania
    • zaangażowanie, dyscyplina oraz samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
    • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym mile widziana

    Oferujemy:

    • bezpłatne zakwaterowanie
    • pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)
    • bezpłatny dojazd do pracy
    • darmowe zjazdy do Polski
    • dodatkowe kursy i szkolenia
    • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • regularne i atrakcyjne zarobki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

    (z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRIXX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wernyhory 29A, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko CIEŚLA, przez okres 2 lat i nie będą udostępniane innym podmiotom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie danych osobowych jest dobrowolne.