Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla / Dekarz

Aterima WorkO firmie

  • Francja, dep. Sabaudia, Francja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
Obowiązki:
  • docieplanie dachów
  • montaż pokryć dachowych
  • wykonywanie więźb dachowych oraz stropów
  • montaż elementów prefabrykowanych
  • montaż elewacji drewnianych (tzw. bardage)
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 10 sierpnia
  • prawo jazdy kat. B
  • badania wysokościowe na podstawie naszego skierowania
  • podstawowa znajomość j. francuskiego
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do końca września z możliwością przedłużenia
  • 15 € brutto / h (przy 35 godzinach tygodniowo)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
  • bezpłatne zakwaterowanie i samochód służbowy do dyspozycji
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratorów danych ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie oraz Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.

Ogłoszenie archiwalne