Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla konstrukcyjny

  • Norwegia
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

    Obowiązki:
    • montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych,
    • montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych,
    • izolowanie wełną mineralną,
    • montaż foli paroprzepuszczalnych oraz paroizolacyjnych,
    • montaż drewnianych paneli ściennych i sufitowych,
    • montaż płyt karton-gips,
    • montaż sufitów podwieszanych,
    • montaż okien, drzwi oraz listew wykończeniowych,
    • montaż fasadowych płyt cementowych.
    Wymagania:
    • znajomość języka angielskiego, norweskiego, szwedzkiego bądź duńskiego,
    • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
    Mile widziane:
    • Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,
    • Norweski numer personalny / pozwolenie na pracę,
    • Aktualna norweska karta podatkowa.
    Pracodawca zapewnia:
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • opieka Konsultantów Personalnych,
    • wszystkie ubezpieczenia oraz świadczenia zgodnie z prawem norweskim,
    • pomoc w zakwaterowaniu,
    • pomoc w przelocie z Polski do Norwegii.

    Duże doświadczenie zawodowe może nadrobić słabe umiejętności językowe!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Certyfikat Agencji Zatrudnienia Nr 5199.