Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla konstrukcyjny

Eterni Norge ASO firmie

  • Stavanger, Oslo, Bergen, Trondheim, Norwegia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

Eterni Group delivers flexible workforce solutions to industries who are characterized by seasonal fluctuations and in general lacking qualified manpower. Effectiveness in today’s business climate requires the right expertise and resources.  We believe in looking ahead and to offer our employees and customers innovative solutions, at the same time keeping close to our employees and customers in order to understand their true expectations and needs.

Eterni Group delivers more than 2000 employees within 3 companies (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS and Elektro Personell AS). The majority of our employees are working within construction & industri, production, installation, schools and kindergartens.

Opis stanowiska:

Poszukujemy cieśli konstrukcyjnych na nasze nowe duże i długoterminowe projekty na terenie Stavanger, Oslo, Bergen, Trondheim.

Zadania w pracy:

  • wewnętrzne oraz zewnętrzne prace stolarskie
  • prace przy montażu płyt karton-gips
  • montaż sufitów podwieszanych
  • budowa ścian na profilach stalowych oraz drewnianych
  • praca związane z rehabilitacja oraz nowymi budynkami
  • montaż okien i drzwi
  • listwowanie okien, drzwi oraz podłóg

Wymagania:

  • udokumentowane 3 lata doświadczenia jako cieśla konstrukcyjny/stolarz (minimum 1 rok doświadczenia z rynku skandynawskiego)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyplom ukończenia szkoły budowlanej zawodowej bądź technicznej
  • własny samochód będzie dużym atutem
  • zaangażowania w prace
  • znajomość języka norweskiego lub angielskiego

Cechy osobiste:

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Efektywność
  • Pozytywne nastawienie
  • Łatwość znajdowania rozwiązań

Oferujemy:

  • długotrwale projekty
  • 100% etatu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy rotacyjnej
  • dobre środowisko pracy
  • opiekę osobistego konsultanta
  • 12% Feriepenger
  • płacimy dojazdy do pracy i bramki
  • stabilność pracy
  • narzędzia oraz ubrania
  • jeśli zacząłeś lub planujesz zacząć kurs językowy to my go Tobie zrefundujemy(50%)
  • wszystkie dni świąteczne są u nas płatne
  • organizujemy kursy BHP (prace na wysokościach, podnośniki osobowe ,elektro narzędzia oraz rusztowania)
Trondheim:
Kamila Musielak mob. + 47 462 77 373 e-mail: [email protected]
Oslo:
Paulina Mul  mob +47 90886897 e-mail: [email protected]
Bergen:
Espen Sæverud mob. +47 984 33 746 e-mail: [email protected]
Stavanger:
Michal Smykowski mob. +47 938 55 537 e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne