Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla konstrukcyjny - stolarz budowlany

Adecco Poland Sp. z o.o.

99,00107,00 brutto / godz.
  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego norweskiego klienta, lidera w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Cieśla konstrukcyjny

Twój zakres obowiązków

  • Stawianie konstrukcji drewnianych: domów szkieletowych, domków letniskowych, tarasów, pergoli, wiat

  • Stawianie więźby dachowej, ścianek nośnych i działowych

  • Montaż drewnianych elementów wykończeniowych, np. drzwi, okien

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako samodzielny cieśla konstrukcyjny

  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie z pracy w Norwegii oraz prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 220 NOK- 240 NOK brutto/h (stawka zależna od aktualnego projektu oraz doświadczenia kandydata)

  • Zwrot kosztów podróży do Norwegii do 1.500 NOK

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Możliwość zakwaterowania w pokojach jednoosobowych (odpłatnie)

  • Terminową wypłatę na konto co 2 tygodnie

  • Narzędzia, ubrania i obuwie robocze

  • Pełne wsparcie konsultanta na każdym etapie

  • Chęć długoterminowej, stałej współpracy

  • Aktualne projekty w: Tromso

The world's leading workforce solutions company, offering temporary staffing, permanent placement and outsourcing across all sectors.

Przewiń do profilu firmy