Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla konstrukcyjny - Stolarz / Monter konstrukcji drewnianych – domki szkieletowe

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Mszana Dolna, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma z Krakowa, która buduje domki w konstrukcji szkieletowej drewnianej, poszukuje do zakładu produkcyjnego w Mszanie Dolnej pracowników:

Wynagrodzenie:  do ustalenia według doświadczenie – rozmowa z kierownikiem.

Zakres obowiązków:

  • cięcie i montaż konstrukcji drewnianych,
  • budowa domków pod klucz,
  • izolacja ścian,
  • montaż stolarki okiennej,
  • montaż paneli podłogowych, biały montaż,
  • montaż boazerii i desek elewacyjnych.

Wymagamy:

  • doświadczenia na ww. stanowisku (budowa doków drewnianych),
  • czytania rysunku technicznego – mile widziane,
  • samodzielności,
  • uczciwości i odpowiedzialności.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę (1 -2 mc okres próbny),
  • praca jednozmianowa od pn-pt po 8 godz. dziennie,
  • wypłata do 10-go każdego miesiąca,
  • wolne weekendy,
  • narzędzia i odzież,
  • możliwe służbowe wyjazdy na montaże zagraniczne (Francja), dodatkowo płatne,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne