Oferta pracy

Cieśla - Monter szalunków wielkowymiarowych - Zbrojarz

EMMCO POMORZEO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

EMMCO Pomorze - specjalistyczna firma inżynierska zajmująca się kompleksowym projektowaniem, diagnostyką i montażem konstrukcji inżynierskich w związku z planowaną realizacją projektu poszukuje pracowników:

Opis stanowiska:

  • Montaż szalunków wielkowymiarowych / prefabrykacja i montaż zbrojenia
  • Praca na hali produkcyjnej lub na placu budowy

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego w stopniu co najmniej dobrym
  • Minimum 7-letnie doświadczenie w pracach monterskich szalunków wielkowymiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dla osób spoza miejsca wykonywania pracy zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd do miejsca pracy
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy