Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla - murarz - pracownik budowlany

BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp.K.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Analizowanie rysunków roboczych, wykonywania konstrukcji betonowych i żelbetowych montaż deskowań i szalunków stropowych, wykonywanie prac ogólnobudowlanych w tym murarskich, ciesielskich.

Nasze wymagania

  • Umiejętność murowania

  • Doświadczenie w budowie obiektów mieszkalnych, jak i przemysłowych od podstaw

  • Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót

  • Samodzielności w działaniu,

  • Zaangażowania i dyspozycyjności,

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z elementami deskowań oraz szalunkami

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.