Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Opex SA z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Opex SA z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimska 153 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla

"OPEX" S.A.

  • Monachium, Niemcy

    zagranica
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • deskowanie systemowe oraz indywidualne szalunków i stropów

  • wznoszenie ścian

  • budowa STANÓW SUROWYCH od podstaw

  • praca do i powyżej 3 m

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach w zakresie realizacji budowy stanu surowego

  • brak przeciwwskazań pracy na wysokości powyżej 3 m

Mile widziane

  • doświadczenie w branży budowlanej

To oferujemy

  • zarobki od 1.800,- do 2.300,- euro miesięcznie na rękę (w zależności od przepracowanych godzin)

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • dojazd do pracy firmowymi, wygodnymi busami

  • zatrudnienie na zasadzie oddelegowania

  • ekwiwalent za urlop (SOKA BAU)

  • wysokie zwroty z podatku

  • możliwość otrzymania świadczeń rodzinnych (Kindergeld)

"OPEX" S.A.

Opex SA z siedzibą w Opolu zatrudni pracowników budowlanych do pracy w Niemczech / Bawaria

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy wysyłać poprzez przycisk „Aplikuj” lub osobiście w siedzibie firmy.