Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla

GERMANWORKER sp. z o.o.

150,00180,00 brutto / godz.
  • Zagranica, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Germanworker Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie poszukuje podwykonawców, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy na terenie Niemiec. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest naszą drogą do sukcesu.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy: Dekarz - cieśla

Stawka godzinowa: 33-38€

Data rozpoczęcia: od zaraz

Nasze wymagania

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • doświadczenie i umiejętność wykonywania prac dekarskich

  • Własna działalność gospodarcza

  • Podstawowe narzędzia zabiera podwykonawca

  • Sprzęt, odzież i obuwie ochronne

  • Znajomość języka niemieckiego - min jedna osoba

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

To oferujemy

  • sprawdzamy zdolność kredytową klienta

  • negocjujemy krótkie terminy płatności (max. do 7 dni)

  • negocjujemy co najmniej 45 + godzin tygodniowo

  • negocjujemy kolejne projekty - nigdy więcej bez pracy!

  • wystawiamy faktury i upomnienia

  • dbamy o to aby klient zapłacił

  • bez ryzyka, godziny pracy podpisywane są codziennie

  • rozwiązujemy problemy, porozmawiamy z klientem i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie zakwaterowanie często zapewnia Klient bezpłatnie. Jeśli tak nie jest, w takim przypadku chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania.

  • w razie potrzeby zajmujemy się komunikacją z niemieckimi instytucjam.

O nas