Logo Pracuj.pl

Cieśla

MATCH BEMANNING POLAND PROSTA S.A.O firmie

100,00–120,00
brutto / godz.
  • Norwegia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 7:00-15:00, Rotacja
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy cieśli oraz cieśli szalunkowych na projekty budowlane w Norwegii.
  • Praca na budowach, projekty różnego rodzaju - przemysłowe, komercyjne, apartamentowce.
  • Realizacja projektu zgodnie z wytycznymi Brygadzisty/Koordynatora Projektu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • umiejętność pracy jako cieśla tradycyjny, a także z systemami (PERI, TOPEC, inne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średnim B1 lub języka norweskiego w stopniu minimum średnim B1
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii

To oferujemy

  • Pracę na terenie Norwegii, różne projekty, różne regiony
  • wynagrodzenie na poziomie 250-280 NOK na godzinę w zależności od doświadczenia, umiejętności i znajomości języka
  • praca na norweskiej umowie o prace (wszystkie benefity wynikające z tego typu zatrudnienia, składki emerytalne od 1 dnia pracy, ferie penge itp.)
  • organizujemy zakwaterowanie - koszt po stronie pracownika 2600-3300NOK miesięcznie
  • gwarantujemy narzędzia i ciuchy robocze

O nas

Firma Match Bemanning Polska jest oddziałem norweskiej firmy Match Bemanning AS. Zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników technicznych i specjalistów do ciekawych projektów realizowanych na terenie Norwegii. Jesteśmy zarejestrowani w KRAZ nr 29325.

Cieśla, Norwegia