Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla / stolarz (m/k/x)

PFLÜGER GMBH HOLZ- UND KUNSTSTOFFTECHNIKO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 29 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i konfigurowanie maszyn do obróbki drewna

  • Kontrola jakości

  • Montaż komponentów w produkcji

  • W razie potrzeby tworzenie programów CNC

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki drewna

  • Znajomość meblarstwa

  • Wysokie standardy jakości

  • Umiejętności praktyczne

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

Nowe, ekscytujące środowisko pracy z pełnymi pasji współpracownikami w firmie rodzinnej charakteryzującej się szybki procesami decyzyjnymi.

Stanowisko nie wymaga wykonywania prac budowlanych.

PFLÜGER GMBH HOLZ- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

Firma Pflüger TOB GmbH, zatrudniająca 70 pracowników, wytwarza i sprzedaje zrównoważone systemy dla branży izolacji termicznej, budowlanej, uszczelnień i izolacji na bazie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Jako młoda firma czujemy się zobowiązani do realizacji celów zrównoważonego budownictwa i pragniemy przyczynić się do oszczędzania energii na całym świecie dzięki naszym produktom.

Przewiń do profilu firmy