Logo Pracuj.pl

Cieśla - Stolarz

GRÅKALLEN BYGG OG UTLEIE ASO firmie

  • Oslo, Trondheim, Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków adekwatny do wykonywanego stanowiska: Cieśla - Stolarz

Nasze wymagania

  • Świadectwo ukończonego stażu/certyfikatu rzemieślniczego lub
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako cieśla, stolarz
  • Komunikatywny angielski lub dowolny język skandynawski. Nie wymagane, ale zaleta
  • (umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych)
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na w/w stanowiskach min.3 lata,
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich,
  • Chęć pracy zespołowej w grupie,
  • Dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
  • Dobre referencje od poprzednich pracodawców,
  • Gotowość szybkiego podjęcia pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę,
  • Pomoc w zakwaterowaniu,
  • Stabilna praca na długoterminowych projektach,
  • Możliwość pracy rotacyjnej,
  • Polski konsultant dostępny,
  • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych,
  • Zapewniamy odzież roboczą oraz narzędzia,
  • Wypłata wynagrodzenia co dwa tygodnie

Osoby zdecydowane na długą współpracę, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

GRÅKALLEN BYGG OG UTLEIE AS

Gråkallen Bygg Og Utleie As jest agencją pracy w branży budowlanej, działającą na rynku norweskim, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Gråkallen Bygg Og Utleie As koordynuje proces rekrutacji wykwalifikowanych pracowników w odpowiedzi na potrzeby klientów do różnych projektów.

Jesteśmy stabilną firmą, która oferuje stałe zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę w okolicach Oslo i Trondheim. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i rozwój, a także zapewnimy niezbędne kursy.

Cieśla - Stolarz, Oslo, Trondheim, Norwegia