Oferta pracy

Cieśla szalunkowy

WASTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Austria

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PRACA NA TERENIE Austrii
7 dni pracy, 7 dni pobyt w domu ( praca w tzw. dekadach)

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w tunelu

Obowiązki:

  • obsługa szalunków przesuwnych (tzw. Schalwagen)
  • betonowanie wyznaczonych zakresów
  • montaż płyt szalunkowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • miesięczne wynagrodzenie netto w wysokości 2600 – 2800 €
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • składki ZUS opłacone w Polsce
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość zatrudnienia na innych projektach na terenie Austrii i Niemiec.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do aplikowania zapraszamy też osoby zainteresowane pracą na stanowisku brygadzista / Vorarbeiter; majster / Polier. Oferujemy atrakcyjne zarobki oraz bonusy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy