Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla szalunkowy

  • Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Lędziny, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Racibórz, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żory, Żywiec, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś Cieślą, lubisz swoją pracę i chcesz coś zmienić w swoim życiu, właśnie jest ku temu okazja. Proponujemy wyjazd do Holandii. Zatrudnienie przez polską, rzetelną Firmę. Dołącz do nas! Zobacz, jak pracuje się w Amsterdamie i okolicach.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Racibórz, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żory, Żywiec, Lędziny

    Zadania:

    • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe,
    • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka.

    Wymagania:

    • znajomość szalunków systemowych PERI, DOKA,
    • chęć do pracy.

    Nasi Pracownicy otrzymują:

    • polską umowę o pracę,
    • wypłatę zawsze na czas,
    • atrakcyjne stawki godzinowe,
    • szansę na długotrwałą współpracę,
    • zakwaterowanie,
    • narzędzia do pracy oraz odzież ochronną,
    • przejazdy na terenie Holandii po stronie Firmy,
    • możliwość zjazdów do Polski co 6 tygodni,
    • pomoc w wyrobieniu certyfikatu VCA.

    Uwaga! Podpisanie umowy w Gliwicach.

    Aplikuj lub zadzwoń pod wskazany numer telefonu. Możesz też wysłać SMS – oddzwonię :)
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471