Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla Szalunkowy

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Francja
    POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Cieśli szalunkowych SATECO

    Praca tymczasowa
    KRAZ 1116

    OPIS STANOWISKA

    • Zalewanie fundamentów betonem
    • Wiązanie zbrojeń
    • Praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych

    WYMAGANIA

    • Masz co najmniej 3-letnie, udokumentowane doświadczenie jako Cieśla Szalunkowy
    • Potrafisz wykonywać szalunki w systemach PERI,DOKA,SATECO
    • Pracowałeś jako cieśla na projektach zagranicznych

    ŚWIETNIE

    • Jeśli znasz w stopniu komunikatywnym język francuski
    • Posiadasz samochód i możesz nim jechać do pracy na terenie Francji

    W ZAMIAN OFERUJEMY

    • Całkowita kwota wynagrodzenia to ok.2500 Euro netto miesięcznie
    • Możliwość wypracowania NADGODZIN
    • Stałe premie
    • Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia
    • Dodatek żywieniowy
    • Płatny urlop wypoczynkowy
    • Zakwaterowanie
    • Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.