Cieśla szalunkowy

  • Frankfurt am Main, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 17.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 16.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Od ponad 35 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych
    na terenie Polski i Niemiec z siedzibą w Zielonej Górze.
    Miejsce pracy: Frankfurt am Main

    Opis stanowiska:

    Aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:

    • cieśli szalunkowych

    Wymagania:

    • minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie
    • preferowane doświadczenie na budowach w Niemczech
    • umiejętność pracy jako samodzielny cieśla szalunkowy
    • znajomość rysunków technicznych
    • w przypadku brygadzistów - umiejętność prowadzenia kilkuosobowej brygady, wytyczanie z planów oraz komunikacja z Niemieckim prowadzącym

    Oferujemy:

    • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
    • nieodpłatne zakwaterowanie
    • dojazd do pracy i niezbędne narzędzia
    • natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie
    • wszelkie świadczenia socjalne

    Prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do osoby rozpatrującej zgłoszenia.
    W pierwszej kolejności rozpatrywane są zgłoszenia telefoniczne.