Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla szalunkowy

  • Hamburg, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś cieślą szalunkowym? Szukasz pracy na stałe? To przeczytaj uważnie, a następnie skontaktuj się z nami. Praca na czarno - to żadna praca! My gwarantujemy Ci umowę i ubezpieczenie.

    Miejsce pracy: Hamburg

    Zadania:

    • budowa obiektów handlowo-mieszkaniowych na systemach szalunkowych.

    Nasze wymagania (bo przecież czegoś wymagać musimy):

    • doświadczenie na stanowisku Cieśli szalunkowego,
    • 30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u,
    • chęć do pracy (nie marudzimy Kierownikowi, że nam się nie chce robić).

    Co zapewniamy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę (tak, składki „pójdą” do ZUS-u),
    • wynagrodzenie 14,95 euro brutto / h (około 1900 euro netto/mc),
    • zakwaterowanie oraz przejazdy na budowę - po stronie firmy,
    • pokoje 3-4 osobowe, brak obciążeń za media (szalej dusza, piekła nie ma :)),
    • narzędzia i odzież (żebyś nago nie chodził),
    • 30 dni urlopu - opłacony z SOK-BAU,
    • zjazdy do domu co 6 tyg. (żona zatęskni, to i milsza będzie).

    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471