Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla Szalunkowy

Chemobudowa-Kraków S.A.O firmie

  • Heidelberg, Hamburg, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim, poparta 71-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec w zawodzie:
Cieśla szalunkowy

Obowiązki:

  • Wykonywanie form i szalunków, czyli drewnianych lub metalowo - drewnianych konstrukcji następnie wypełnianych betonem.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
  • Umiejętności ciesielskie (znajomość systemów szalowania),
  • Uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania na badania wstępne (badania bezpłatne w wielu placówkach medycznych w całym kraju),
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę,
  • Chęć dalszego rozwoju,
  • Sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie.

Oferujemy:

  • Stałą, dobrze płatną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie od około 1900 euro netto miesięcznie,
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancję odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
  • Przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do niemieckiego zasiłku rodzinnego, zwrotu podatku i ekwiwalentu za urlop,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu,
  • Niemieckie zameldowanie,
  • Możliwość wyjazdu do domu co 1,5 miesiąca na tygodniowy płatny urlop,
  • Bezpłatne: zakwaterowanie, dowóz do pracy i z pracy, odzież roboczą i narzędzia, badania lekarskie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o umieszczenie w CV następującego dopisku: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PBP Chemobudowa - Kraków S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne