Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla szalunkowy

  • Ingelheim am Rhein, Mainz, Frankfurt nad menem, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wtórbet Spółka z o.o.

    Firma Wtórbet Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży budowlanej, która działa zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu robót budowlanych stanu surowego obiektu. Z powodzeniem realizujemy również innego rodzaju zadania z dziedziny budowlanej. Stawiamy na jakość, zadowolenie klienta i naszej kadry pracowniczej. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i terminowo.

    Miejsce pracy: Ingelheim am Rhein, Mainz, Frankfurt nad menem
    Numer referencyjny: WT/03/2018/PUJ03
    Opis stanowiska:
    • Prace szalunkowe przy użyciu dostępnych na rynku deskowań systemowych np.: PERI, DOKA, HARSCO, MEVA zarówno ścian jak i stropów.
    • Sporadycznie prace ciesielskie tradycyjne.
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracach szalunkowych żelbetowych elementów obiektu typu: fundamenty, stropy, ściany, belki, słupy,
    • Mile widziane umiejętności brygadzistowskie oraz umiejętność czytania rysunków technicznych,
    • Samodzielność,
    • Sumienność,
    • Rzetelność.
    Oferujemy:
    • Miejsce pracy: NIEMCY: Ingelheim am Rhein, Wiesbaden, Mainz, Frankfurt nad Menem,
    • Umowę o pracę na pełny etat,
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (waluta Euro),
    • Nieodpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
    • Pokrycie przez pracodawcę kosztów dojazdów z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem,
    • Fundusz urlopowy odprowadzany przez pracodawcę do niemieckich instytucji - odzyskiwany przez pracownika,
    • Polskie ubezpieczenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem 505 646 858 w godzinach od 7:00 do 17:00.

    Wymagane dokumenty: CV